Od 25.10. do 11.11.2019 bude hřbitov otevřen od 8 hodin do 19 hodin.

O víkendu i příští týden proběhne jen minimum výluk. Největší je asi v Brně na ulici Minské, kde bude pokračovat výluka tramvají. Drobnější výluky budou na vlakových linkách S91, S52 a S2. Přečtěte si v příloze podrobnosti.

V sobotu i v neděli pak proběhne tradiční výlov rybníka Olšovce v Jedovnicích. Přinášíme podrobné infromace o posílení dopravy.

Město Modřice a kolektiv stárků Vás srdečně zvou na modřické Kácení máje 25.10.2019

17:30 - vlastní kácení máje na náměstí Svobody
20:00 - zábava v sále hotelu Gregor, hraje skupina
Kiks Brass.

Oznamujeme občanům, že od 30.9.2019 bude probíhat rekonstrukce chodníku na ulici Brněnská v úseku od vjezdu do Modřic po křižovatku s ul. Benešovou (most přes dráhu ČD). Dbejte, prosím zvýšené opatrnosti při pohybu v této ulici. Děkujeme.

Od 30. září 2019 budou platit změny systému parkování v Brně. Veškeré potřebné informace naleznete v elektronické podobě na webové stránce www.parkovanivbrne.cz.

Od 1. ledna 2020 vstupuje na základě novely veterinárního zákona č. 302/2017 Sb. v účinnost povinnost označovat psy na území České republiky mikročipem.

Informační leták - OTEVŘÍT

Kontakt na managera:
Ing. Petr Jahoda
tel.: 603 808 048
email: petr.jahoda@mesto-modrice.cz

Zahájení provozu leden 2020.
Zájemci o rezervaci užívání prostor haly se mohou obrátit na managera na výše uvedených kontaktech.

V Modřicích se pohybují zástupci společnosti Centrální výběrová řízení, prokazující se legitimací. Jejich zájmem je nahlížet do plateb energií. Upozorňujeme, že tito lidé nemají městem schváleno tyto služby nabízet a jejich činnost je zakázána. Pokud budete jimi kontaktováni, volejte MP Modřice tel.: 602 555 193.