Pravidelné hlášení dne 11.9.2013

Milé maminky, milí tatínkové, milé děti.
S radostí vám oznamujeme, že jsme v neděli 1.září 2013 slavnostně otevřeli Mateřské centrum DOMA na Chrlickém náměstí v Brně Chrlicích.. Navštívit jej, posedět si a pohrát s dětmi v něm můžete každý všední den od 8:30 do 12:30 hod. K dispozici pro vás je také služba hlídání dětí. O vaše ratolesti se postarají zkušené “hlídací tety”. Mateřské centrum nabízí také řadu kroužků. Pro děti cvičení, malování, keramiku,  veselé muzicírování, bubnování, divadelní dramaťáček, dětskou Zumbu, moderní tanec. Pro rodiče připravujeme možnost cvičení- jógu pro dospělé-powerjógu, posilovací cvičení, tvořivé dílny. Nabídku kroužků dále rozšiřujeme. Kroužky budou začínat od měsíce října, nyní je možno se na ně přihlašovat. Více informací můžete získat buď na webových stránkách www.mcdoma.cz anebo osobně, pokud navštívíte naše centrum, vždy dopoledne v době 8:30-12:30 hod. Těšíme se na setkání s vámi, vaše Mateřské centrum DOMA, Chrlické náměstí 2.