Pravidelné hlášení - 3.7.2013

Oznamujeme občanům, že dne 1. července budou zahájeny práce na investiční akci: zřízení parkovacího stání na  ulici Komenského. Dále od 15. července budou probíhat práce na zřízení parkovacích stání na ulici Sadová. Realizace těchto investičních akcí města Modřice je spojena s omezením průjezdnosti a parkování po dobu průběhu stavebních prací na těchto ulicích. Děkujeme občanům za pochopení.

Upozorňujeme na změnu ordinační doby Dětského střediska Modřice v období prázdnin od 1.7. do 30.8.2013. Pro nemocné pondělí – pátek od 7:30-10:00, pro zvané pondělí – pátek 10:00-11:30.

MUDr. Kousalík oznamuje, že od 8.7.2013 – 28.7.2013 nebude z důvodu čerpání řádné dovolené ordinovat. Zastupovat jej bude MUDr. Urbánková

Ve dnech od 1.7.2013 – 7.7.2013 bude uzavřený z důvodu čerpání dovolené a svátků sběrný dvůr SITA, na ul. Tyršova 27.

Na svátek 5.7. proběhne svoz komunálního odpadu od občanů jako ve všední den.

V Rajhradě je otevřena nová výkupna kovového odpadu, kterou provozuje firma FERIKO, s.r.o., sídlí na adrese Stará pošta 46, otvírací doba je od 7:30 – 18:00. Firma nabízí výkup železného a litinového šrotu, přistavení kontejneru a jeho svoz do naší provozovny, komplexní služby pro firmy produkující kovový odpad, likvidace a demontáž průmyslových objektů, ocelových konstrukcí, strojů, apod. Provozovna je vybavena jak váhou pro drobný výkup, tak i nájezdovou váhou pro nákladní automobily. Bližší informace o firmě FERIKO naleznete na webových stránkách: www.feriko.cz a také jsou vyvěšeny na vývěskách naší obce.