Pravidelné hlášení - 3.12.2012

Město Modřice zve všechny občany na 10. řádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřice, které se koná v pondělí dne 10. prosince v 18 hod. ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Modřice na náměstí Svobody 93. Program zasedání je zveřejněn na vývěsních tabulích a na internetových stránkách města.

Vážení a milí spoluobčané, dne 7.12.2012 od 15 do 19 hod se bude konat v areálu ZŠ Modřice na ulici Benešova "Vánoční Jarmark". Předvánoční náladu jistě zpříjemní nejen prodejní stánky s vánoční tématikou, ale i vystoupení žáků ZŠ, MŠ, ZUŠ a folklorního kroužku. Občerstvení je pro Vás zajištěno. Těšíme se na Vaši navštěvu.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude dne 4.12 a 6.12. a to od 8:00 do 16:00 hod. přerušena dodávka elektrické energie. Přerušení se týká oblastí ACHP, PASO I. a PASO II.
Vypnutí se netýká domácností!

Firma Lesnictví Kohoutek dřevosklad Nevojice (u Bučovic) nabízí široký sortiment kvalitního štípaného palivového dřeva a přepravu k zákazníkovi. Využijte podzimní slevy ve výši 50,- Kč na 1 sypaný prostorový metr a slevy na dopravu ve výši 20-ti procent.
Informace na tel. 723 649 092