Jste zde

Pravidelné hlášení 29.05.2023

Úklid místních komunikací bude probíhat: 31. 5. v okruhu 1, 6. 6. v okruhu 2 a 9. 6. v okruhu 3. Seznam ulic spadajících do jednotlivých okruhů je zveřejněn na webových stránkách a FB města Modřic. 

Zveme občany na 4. řádné veřejné zasedání Zastupitelstva města, které se bude konat 5. 6. 2023 ve velké zasedací místnosti radnice od 18 hodin. 

Vážení spoluobčané, Základní škola Modřice ve spolupráci s Městským úřadem Modřice Vás srdečně zvou na Zahradní slavnost, která se koná ve středu 31. května v době od 15 do 18 hodin v areálu školy na Benešové ulici. Můžete se těšit na kulturní vystoupení žáků a vyhlášení vítěze 1. ročníku soutěže Modřický moučník. Dále Vám nabídneme tvořivé aktivity, připraveny jsou  netradiční sportovní disciplíny, tombola a mnoho dalšího. K dispozici budou stánky se suvenýry a občerstvením. Těšíme se na Vaši návštěvu. Základní škola a Městský úřad Modřice.

Město Modřice zve občany na 107. komorní koncert na radnici, na kterém vystoupí sólisté ZUŠ Vendula Šromová, Pavel Rosendorf, Jana Máslová, Petr Pauk, Milan Kašuba a Modřický pěvecký sbor pod vedením Jaromíra Gamby. Na programu budou klasické skladby a písně i populární swingové melodie. Koncert se koná ve velkém sále na radnici ve středu 31. května 2023 v 19 hodin. Vstupné je dobrovolné.

RC Dubové lístky a Myslivecké sdružení Vás zvou na DEN DĚTÍ, který se bude konat 3. 6. 2023 od 13 do 18 hodin v areálu Pod Kaštany. Je připraven program plný her a soutěží, taneční workshop, laserová střelnice nebo malování na obličej.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Exotická zahrada Přibice Vás zve na návštěvu do překrásných prostor okrasné zahrady plné desítek druhů i obrovských palem, staletých olivovníků, fíkovníků, juk, cykasů, strelicíí, banánovníků, kaktusů, stromových kapradin, kiwi, granátových jablek a spousty dalších exotických rostlin, kde si můžete rostliny rovněž zakoupit za výhodné ceny. Dominantou zahrady je třeba 300 let starý olivovník nebo šestimetrové palmy. Najdete nás také na facebooku Exotická zahrada Přibice, kde máme mnoho fotografií. Otevřeno je ve všední dny 10-17 a v sobotu 9-13 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu na adrese Přibice 500.

Firma STROJRENT, s.r.o. z Velkých Němčic hledá k sobě do týmu 1 hlavní účetní (mzda 40.000 – 65.000 Kč) a 1 mzdovou účetní (mzda 35.000 – 45.000 Kč). Nabízí práci v moderně vybaveném prostředí s fajn partou kolegů. Více informací na www.strojrent.cz.

Drůbežárna Prace bude v pátek 2. 6.  v 8:15 hod. v Modřicích na nám. Svobody prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, krůty, káčata, husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 15 Kč/ks.