Pravidelné hlášení 29.01.2020

Vážení spoluobčané, dovolte nám Vás srdečně pozvat na „Dny otevřených dveří“ dokončené stavby „ Městská hala Modřice “ na ulici Benešova č. p. 274 v místě bývalé tělocvičny TJ Sokola Modřice, které se uskuteční v sobotu 1.2.2020 a v neděli 2.2.2020 vždy od 9:00 hod do 12:00 hod. Přijďte si prohlédnout výsledek několikaleté práce, který je pro město Modřice největší investicí v jeho dějinách a přinese široké veřejnosti všestranné sportovní a kulturní vyžití. Srdečně zve, vedení města.

Upozorňujeme, že od 1.1.2020 dochází ke změnám ve výši sazeb poplatků ze psů. Poplatníkům budou přiděleny nové variabilní symboly k úhradám jak z plateb poplatků ze psů tak z nájmů z obecních pozemků. Žádáme občany, kteří poplatky platí převodem na účet města, aby si o nové variabilní symboly požádali osobně na MÚ Modřice u p. Vránové, případně telefonicky na číslech 537 001 023, 721 229 949 nebo přes emailovou adresu jana.vranova@mesto-modrice.cz. Přijatou platbu bez nového variabilního symbolu budeme nuceni vrátit zpět poplatníkovi na jeho účet.

Fotografie z jubilantů jsou k vyzvednutí v úřední dny na matrice MÚ Modřice.

Město Modřice připravilo pro všechny příznivce hudby 100. komorní koncert. Konat se bude 29. ledna 2020 od 19 hodin ve velké zasedací místnosti radnice nad obřadní síní. Vstupné je dobrovolné.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov. Požadujeme praxi v oboru. Dále přijme zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadavek: praxe + nutná znalost výkresové dokumentace. Dále přijme svářeče pro svařování metodou MIG. Požadavek praxe v oboru. Nabízíme nadstandardní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479