Pravidelné hlášení 28.06.2021

Město Modřice bude sbírku potřebných věcí pro oblasti postižené tornádem organizovat po dohodě s krizovým štábem JmK. Bližší informace jsou zveřejněny na webu a FB města Modřic.

V termínu 7. - 9. 7. bude matrika MÚ Modřice UZAVŘENA z důvodu čerpání řádné dovolené. Děkujeme za pochopení.

Srdečně zveme všechny mladé na informační schůzku k Svatováclavským hodům 2021, která se bude konat 30.6. v 18:30 hodin ve dvoře radnice (v případě špatného počasí v Městské hale).

Zájemci o očkování vakcinou AstraZeneca se mohou hlásit na středisku v Modřicích u MUDr. Urbánkové na tel. 547 216 203.

Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace přijme na plný nebo částečný úvazek uklízečku. Nástup od 1.9. 2021, popř. dohodou. Bližší informace získáte na tel. č. 547 222 475, popř. pište na e-mailovou adresu ekonom@skolazelesice.cz

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Společnost Moravostav v Modřicích na ulici Tyršova 310 hledá kolegu na pozici skladník- manipulant, který má zkušenosti s prací ve skladu, související agendou a umí řídit vysokozdvižný vozík. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail personalni@moravostav.cz nebo kontaktujte personální oddělení na tel. 549 128 185.

Modřická výrobní firma Kollmorgen aktuálně nabízí 30 volných míst do výroby. Nabízíme kvalitní zaškolení, náborový příspěvek 25 000 Kč spoustu dalších benefitů včetně odměny v hodnotě 25 000 Kč za doporučení kandidáta. Hledáme spolehlivé a manuálně zručné lidi do třísměnného provozu. Pro více informací využijte email: zamestnani@kollmorgen.com nebo telefon 736 626 276.