Pravidelné hlášení 27.04.2020

Milí čtenáři, na základě rozhodnutí vlády je knihovna otevřena od pondělí 27. 4. 2020, a to od 13.00 hod. Dále poběží již ve své původní výpůjční době. Knihovna bude prozatím sloužit pouze k půjčování a vracení knih, případně poskytování souvisejících informací. Více informací naleznete na webových stránkách města Modřic nebo na facebooku Městské knihovny Modřice.

Oznamujeme občanům, že v týdnu od 4. do 7. května 2020 začíná probíhat rekonstrukce chodníku na ulici Brněnská. Dbejte zvýšené opatrnosti a dodržujte dopravní značení. Děkujeme.

Vážení rodiče, zveme vás srdečně k zápisu do Mateřské školy Modřice, který se koná v pondělí 4. května od 7.00 do 17.00 hodin. Podrobnosti k zápisu si přečtěte na webových stránkách školy: www.msmodrice.cz.