Pravidelné hlášení 27.01.2020

Vážení spoluobčané, dovolte nám Vás srdečně pozvat na „Dny otevřených dveří“ dokončené stavby „ Městská hala Modřice “ na ulici Benešova č. p. 274 v místě bývalé tělocvičny TJ Sokola Modřice, které se uskuteční v sobotu 1.2.2020 a v neděli 2.2.2020 vždy od 9:00 hod do 12:00 hod. Přijďte si prohlédnout výsledek několikaleté práce, který je pro město Modřice největší investicí v jeho dějinách a přinese široké veřejnosti všestranné sportovní a kulturní vyžití. Srdečně zve, vedení města.

Upozorňujeme, že od 1.1.2020 dochází ke změnám ve výši sazeb poplatků ze psů. Poplatníkům budou přiděleny nové variabilní symboly k úhradám jak z plateb poplatků ze psů tak z nájmů z obecních pozemků. Žádáme občany, kteří poplatky platí převodem na účet města, aby si o nové variabilní symboly požádali osobně na MÚ Modřice u p. Vránové, případně telefonicky na číslech 537 001 023, 721 229 949 nebo přes emailovou adresu jana.vranova@mesto-modrice.cz. Přijatou platbu bez nového variabilního symbolu budeme nuceni vrátit zpět poplatníkovi na jeho účet.

Fotografie z jubilantů jsou k vyzvednutí v úřední dny na matrice MÚ Modřice.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov. Požadujeme praxi v oboru. Dále přijme zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadavek: praxe + nutná znalost výkresové dokumentace. Dále přijme svářeče pro svařování metodou MIG. Požadavek praxe v oboru. Nabízíme nadstandardní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479

Vodňanská drůbež, a.s., nabízí volné pracovní místo na provozovně Modřice, Chrlická 522 na pozici topič pro obsluhu parních kotlů. Požadujeme: vyučení v oboru zámečník. Nabízíme: zaměstnání na hl. pracovní poměr, mzdové ohodnocení od 25 000 Kč + příplatky, možnost stravování a další. V případě zájmu kontaktujte personální oddělení: Bohuslava Al-Yousefová, telefon: 544 529 117, 544 529 011, mobil: 724 724 868, e-mail: bohuslava.al-yousefova@voddrubez.cz