Pravidelné hlášení 26.09.2018

Žádáme občany, kteří doposud neuhradili poplatek za psa a nájem z obecního pozemku, aby tak učinili nejpozději do 30.9.2018.

Svatováclavské hody se budou konat od 28. do 30. září. V pátek od 17 hodin se bude stavět mája na nám. Svobody. V sobotu ve 20 hodin proběhne předhodová zábava v hotelu Gregor. V neděli od 13:30 jde průvod od ZŠ Benešova, v 15 hodin se předává právo před radnicí a od 16:30 je hodová zábava Pod Kaštany (při nepřízni počasí v hotelu Gregor). K tanci a poslechu hraje kapela Ištvánci. Doprovodné akce: prohlídka kostela 30. 9. od 14 do 16 hodin, výstava zahrádkářů ve dvoře MP a tam i vystoupení pěveckého sboru od 14:15 hodin, v muzeu je připravena výstava k stému výročí vzniku Československé republiky. Kolotoče budou letos umístěny za hotelem Gregor.
Stárci a hodová chasa zvou všechny na nedělní zábavu Pod Kaštany od 16:30 hodin. Občerstvení je připraveno včetně stárkovského vína. Doprava přímo do areálu Pod Kaštany je zajištěna zdarma z nám. Svobody v Modřicích.

Vážení spoluobčané, zastupitelé za hnutí ANO Vás zvou na dětské odpoledne pořádané 27.9.2018 od 15.00 hodin na hřišti "Na žabě" ve vnitrobloku ulice Husova. Pro děti je připraven skákací hrad, poníci, malování na obličej a sladkosti.

Společnost ČSAD Hodonín a.s. ohlašuje volná pracovní místa na pozici skladník, řidič. Nabízí náborový příspěvek v hodnotě 20.000,- Kč, dále jistotu slušného měsíčního výdělku a spoustu zaměstnaneckých benefitů. Požaduje především schopnost vykonávat fyzickou práci. Místo výkonu práce: Šlapanice u Brna. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: kariera@csad.com nebo volejte na 602 405 660.

Drůbežárna Prace bude v pátek 28.9. v 8:15 hod. na nám. Svobody v Modřicích prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 5 Kč/ks.