Pravidelné hlášení 22.10.2014

Městská knihovna Modřice Vás zve ve čtvrtek 23. října v 17 hodin do klubovny nad knihovnou na cestovatelskou besedu Karibik – velká trojka s manželi Monikou a Jirkou Vackovými.

Upozorňujeme občany na uzavření městského úřadu Modřice dne 27.10.2014 .

Byla nalezena průkazka dopravního podniku města Brna, kdo jí ztratil nechť se přihlásí na městském úřadě Modřice, tel: 537 001 011.

Restaurace Cihelna pořádá v pátek 24. 10. 2014 od 20 hodin Oldies party. Večerem Vás bude provázet DJ Peejay (Petr Jaroš). Pro vaše pohodlí doporučujeme včasnou rezervaci míst na tel. čísle: 774 422 113.

Upozorňujeme na uzavření Sběrného dvora v Modřicích dne 27.10.2014.

Město Modřice zve všechny příznivce hudebních zážitků na
72. komorní koncert na radnici.
Po svých vystoupeních v Oxfordu a v Londýně ve Velké Británii
na našem koncertě zahraje významná pianistka Lucie Czajkowská
preludia Clauda Debussyho a scherzo Bély Bartóka.
Ve druhé části pak Pravoslavný církevní sbor z Brna
pod vedením Jaroslava Černockého zazpívá
pravoslavné chrámové písně Koncert se koná v sále na radnici ve středu 22. května v 19 hodin,
vstupné je doborovolné.

Hotel Gregor ve spolupráci s městem Modřice pořádá dne 29. 10. 2014

VEČER ROZSVÍCENÝCH LAMPIČEK

Sejdeme se u Sokolovny v 18.00 hodin.
Po rozsvícení lampionků půjdeme ulicí Benešova, Komenského, Husova, Poděbradova na náměstí Svobody, kde na děti bude čekat sladká odměna, teplý čaj a ohňostroj.

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitosti na odstranění nebo ořez dřevin ohrožující bezpečný  a spolehlivý provoz elektrického zařízení. Odstranění a ořez dřevin proveďte v termínu do konce tohoto roku.  Práce při kterých by mohl být ohrožena bezpečnost osob, technický stav vedení či jeho provoz může být prováděna pouze se souhlasem společnost E.ON Česká republika. Bližší informace na tel. čísle 724 325 905. Pro kácení dřevin, kde to legislativa vyžaduje je nutností zajistit písemné povolení městského úřadu Modřice.

Drůbežárna Prace bude v  úterý 28.10.  v 8:30 hod. u městského úřadu Modřice prodávat: kuřice stáří 19 - 24 týdnů, cena 160 - 175 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, jateční kačeny, cena 190 Kč/ks, chovné kohouty, krmivo pro drůbež a králíky dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 15 Kč za kůži.