Pravidelné hlášení 22.07.2020

Městský úřad Modřice přijme brigádnici/-íka na provádění drobných zahradnických prací na hřbitově v Modřicích. Vhodné pro důchodce, studenty či ženy na MD. V případě zájmu Vám bližší informace sdělí: Kateřina Habartová, tel. 725 011 334, e-mail: katerina.habartova@mesto-modrice.cz nebo osobně v úředních hodinách MěÚ Modřice.

Dětská lékařka v Modřicích, MUDr. Holasová Vladimíra v týdnu od 27.7.2020 do 31.7.2020 neordinuje z důvodu čerpání dovolené. Podrobnější informace najdete na stránkách www.detskylekarmodrice.cz

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP nabízí práci na odpolední úklid administrativní budovy Betonmixu v Bosonohách na Jihlavské ulici. Zkrácené úvazky pro invalidy, mzda až 115Kč/hod., náborový příspěvek za přivedení OZP, firemní tarif. Volejte bezplatnou linku 800 991 188.

Soukromá firma se sídlem v Brně - Tuřany, zabývající se kovovýrobou, přijme zaměstnance i brigádníky na pracovní pozici brusič. Možný výdělek až 300Kč/hod. Bližší informace na tel. čísle 774 445 450.

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nového kolegu nebo kolegyni do svého týmu na pozici: ASISTENT-KA VELKOOBCHODU s pracovní náplní: vedení skladového hospodářství, administrativa. Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost. Do výroby hledáme: TRUHLÁŘE pro kompletaci výrobků. Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní české firmy s dobrým kolektivem. Kontakt: Magda Polášková, mob. 608 746 080, e-mail: personalni@nabytek-mikulik.cz.

Pěstitelská pálenice v Brně-Tuřanech ul. Švédská oznamuje, že příjem přihlášek na pálení se koná ve středu 29.7.2020 a každou další středu v srpnu vždy od 9 do 17 hodin. Objednávky osobně nebo telefonicky na čísle 545 219 653, webové stránky www.turanskapalenice.cz.