Pravidelné hlášení 21.09.2020

S politováním Vám oznamujeme, že vlivem pandemie Covid-19 a na základě nařízení vlády ČR a ministerstva zdravotnictví, jsou s definitivní platností zrušeny Václavské hody plánované na 26. - 27.9.2020 a s tím související doprovodné akce. Současně je zrušeno slavnostní otevření Městské haly Modřice plánované na 25.9.2020. Děkujeme za pochopení.

Volby do zastupitelstev krajů se budou konat 2. a 3. října 2020. První den probíhá hlasování od 14:00 do 22:00 hodin, druhý den od 8:00 do 14:00 hodin. Volební místnost okrsku č. 1 bude v budově Pasivního bytového domu pro seniory na ulici Nádražní a okrsku č. 2 v budově Městského úřadu Modřice na nám. Svobody. Přesný rozpis ulic podle okrsků je zveřejněn na stránkách města. V průběhu voleb dbejte, prosím, mimořádných opatření. Děkujeme.

V tomto týdnu Vám budou doručovány do schránek hlasovací lístky k volbám. Prosíme občany, aby roznašečům umožnili vstup ke schránkám, a tím tak urychlili distribuci.

Městský úřad Modřice přijme brigádnici/-íka na zajištění provozu a údržby ledové plochy při Městské hale Modřice v období 01.11.2020 – 31.03.2021. Požadujeme: zručnost při ovládání techniky-rolba, časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B., ovládání bruslení. Náplní práce je dohled nad provozem a údržba ledové plochy, výběr vstupného, prodej drobného občerstvení. Jedná se o dvousměnný provoz. Přihlášky přijímáme do 05.10.2020. V případě zájmu Vám bližší informace sdělí: Ing. Petr Jahoda, tel. 603 808 048, e-mail: petr.jahoda@mesto-modrice.cz, nebo osobně v Městské hale Modřice (8:00 – 14:00).

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Společnost DAIKIN - světová jednička ve výrobě klimatizačních zařízení v Brně právě staví novou halu pro výrobu tepelných čerpadel. Proto nyní hledá nové kolegyně a kolegy především na pozici Operátor výroby s nástupní mzdou až 30 000 Kč a benefity jako jsou například příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené a mnohé další. Více informací najdete na kariérních stránkách www.prace-daikinbrno.cz.