Pravidelné hlášení 18.2.2015

Drůbežárna Prace bude v pátek 20.2.  v 8:30 hod. u městského úřadu Modřice prodávat: kuřice všech barev, cena 160 - 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks a krmivo pro drůbež a králíky, dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 15 Kč za kůži.

Úklidová firma IF FACILITY a.s., přijme pracovníky/pracovnice na ostrahu objektu ve městě Brně (Dornych, Vídeňská). Jedná se o  zkrácený pracovní úvazek. Místa jsou vhodná zejména pro osoby se ZTP a ČID. Nutností je certifikát pro výkon povolání.

Úklidová firma IF FACILITY a.s., přijme pracovníky/pracovnice na úklid nebytových prostor ve městě Brno (Dornych). Jedná se o  zkrácený pracovní úvazek. Místa jsou vhodná zejména pro osoby se ZTP a ČID.  Bližší informace na tel. čísle 773 784 562

Společnost ADOCO s.r.o. vás zve na únorové výprodejové dny textilu, které se uskuteční v pátek
20. 2. od 9 do 17 hodin a v sobotu 21. 2. od 8 do 12 hodin.
Prodejny se nachází na ulici Družstevní 22 v areálu bývalého Agra v Ořechově.
Vyprodávat se bude dětský, dámský a pánský textil s 50 % slevou na akční sortiment.