Pravidelné hlášení 14.10.2013

Základní umělecká škola Ořechov-pobočka Modřice pořádá výstavu prací žáků výtvarného oboru na radnici města Modřice v 1. patře od 26.9.2013-8.11.2013, volný vstup v úředních hodinách radnice.

Oznamujeme občanům, že dne 21. října budou zahájeny stavební práce na pokládce kabelů nízkého napětí do země a vedení veřejného osvětlení na náměstí Svobody. S tímto souvisí i omezení průchodnosti chodníků. Prosíme občany o zvýšenou opatrnost. Děkujeme za pochopení.

Firma E+B textil, ve spolupráci s Městským úřadem pořádá domovní sběr nepotřebného textilu od Vašich dveří. Sběr nepotřebného textilu proběhne dne 21.10.2013. V uvedený den můžete nepotřebný textil umístit do 9 hodin před Vaše domovní dveře, kde bude vyzvednut pracovníky společnosti E+B textil. Sbírka probíhá po celý den za každého počasí, sbírku prosím neuklízejte.
Můžete odevzdávat oděvy, oděvní doplňky, párovou obuv, kabelky, hračky, bytový textil (povlečení, záclony, závěsy, ubrusy, deky). Vše by mělo být čisté a zabalené nejlépe do igelitových pytlů a tašek. V případě potřeby se můžete obrátit na bezplatnou linku 800 100 373.

Na ulici Komenského 600, ze zadní strany budovy, je nově otevřený obchod se zdravou výživou. Nabízíme farmářské produkty jako: mléko, zákys a máslo. Denně čerstvé pečivo, biopotraviny, bylinné čaje, medy a bezlepkové potraviny. Otevírací doba od pondělí do pátku od 6:30 do 11:00 a odpoledne od 13:00 do 18:00 hodin. Každou sobotu od 8 do 11 hodin. Budeme se těšit na Vaší návštěvu.

Drůbežárna Práce bude  v úterý 15.10. v 8:30 hodin u městského úřadu Modřice prodávat:
Kuřice všech barev, stáří 29 -23 týdnů, cena 160-170 Kč/Ks
Roční slepice, cena 80Kč/Ks
Jateční kachny, husokačeny váha 3,5-4kg, cena 180Kč/ks,
chovné kohouty, krmivo pro drůbež a králíky dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 30 Kč za kůži.

V Modřicích se našel svazek dvou klíčů, vyzvednout si je můžete u asistentky starosty v 1. patře ve dveřích č. 13.

E. On žádá vlastníky či uživatele nemovitostí o odstranění nebo ořez dřevin ohrožující bezpečný a spolehlivý provoz elektrického distribučního zařízení. Práce, při kterých by mohla být ohroženy bezpečnost osob, technický stav vedení nebo jeho provoz, může být prováděna pouze se souhlasem společnosti E.ON Česká republika. Odstranění a ořez dřevin prosíme proveďte v termínu do konce tohoto roku. Bližší informace Vám poskytneme na telefonním čísle 840 111 333.