Pravidelné hlášení - 13.5.2013

31. března skončila splatnost poplatků za psy. Žádáme občany, kteří do dnešního dne nezaplatili, aby tak učinili v úřední dny na Městském úřadě.

Městská policie Modřice oznamuje občanům, že od 16. května 2013 bude zahájen NEPŘETRŽITÝ PROVOZ  Městské policie.

66. Pionýrský turistický oddíl Brabrouci Modřice zve občany Modřic  na Kuličkiádu. Ta se bude konat v úterý 14.5 od 17:00 v parku  na Benešově ulici (vedle školy). Zahrát kuličky si mohou přijít všichni, děti i rodiče.

Vážení občané,
hrad a zámek Dolní Kounice vás tuto sobotu 18.5. srdečně zve na HRADNÍ RADOVÁNKY, které budou probíhat od 11,00 hodin po celý den. Připravena jsou pro vás opět zábavná a soutěžní stanoviště, malování na obličej, kreativní dílničky, divadelní představení, ukázky kovářského řemesla, výstavy obrazů, dobré občerstvení a celý den skvělá atmosféra.
Pamatujte tuto sobotu na hradě v Dolních Kounicích jste vítání na akci pro celou rodinu!
A večer od 20 hodin diskotéka pro mladé!!!!
Více na www.zamekkounice.cz