Pravidelné hlášení 13.01.2020

Oznamujeme občanům, že ve středu 15.1. bude Sběrný dvůr Modřice otevřen pouze do 14:30 hodin. Děkujeme za pochopení.

Upozorňujeme, že od 1.1.2020 dochází ke změnám ve výši sazeb poplatků ze psů. Poplatníkům budou přiděleny nové variabilní symboly k úhradám jak z plateb poplatků ze psů tak z nájmů z obecních pozemků. Žádáme občany, kteří poplatky platí převodem na účet města, aby si o nové variabilní symboly požádali osobně na MÚ Modřice u p. Vránové, případně telefonicky na číslech 537 001 023, 721 229 949 nebo přes emailovou adresu jana.vranova@mesto-modrice.cz. Přijatou platbu bez nového variabilního symbolu budeme nuceni vrátit zpět poplatníkovi na jeho účet.

Fotografie z jubilantů jsou k vyzvednutí v úřední dny na matrice MÚ Modřice.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů
bude provádět v našem městě revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemcům o kotlíkovou dotaci pomůžeme s vyřízením dotace pro rok 2020 a můžeme vám kotel nainstalovat. Termín revizí a kontrol se uskuteční v neděli 19.1.2020. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle: 608 748 989