Pravidelné hlášení 10.11.2021

Upozorňujeme, že tento týden v pátek 12.11. se sváží komunální odpad. Další svozy budou po čtrnácti dnech.

Ještě v pátek 12.11. se budou čipovat všechny nádoby na bio a komunální odpad, které nejsou dosud označeny kódem. V oba dny přistavte před dům neoznačené nádoby na bio i komunální odpad. V případě, že popelnici nebudete mít označenou ani po tomto objezdu, je možné si kódy od 22.11. v úřední dny (pondělí a středa) vyzvednout na radnici. Všechny nádoby na odpad, i bez čipů, budou vyváženy, neboť v současné době probíhá zkušební provoz.

Všechny srdečně zveme na ochutnávku Svatomartinských vín spojenou s domácí hasičskou zabijačkou, která se koná v sobotu 13. 11. od 17 do 20 hodin ve dvoře nám. Svobody 90.

Blokové čištění bude probíhat - 12.11. v okruhu III. a 16.11. v okruhu II. Seznam ulic spadajících do jednotlivých okruhů je zveřejněn na webu město Modřic.

Od 15.11. do 20.11. bude uzavřen sběrný dvůr v Modřicích z důvodu čerpání řádné dovolené. Děkujeme za pochopení.

Město Modřice Vás zve na besedu Vaše zdraví hraje o čas s odborníky MOÚ, která se zaměří na prevenci onkologických onemocnění, rady, ukázky a základní vyšetřovací metody. Beseda proběhne v Městské hale Modřice dne 19.11.2021 od 17 hodin.