Pravidelné hlášení 1. 8. 2016

Od 8.8. do 27.8.2016 čerpá MUDr. Kousalík dovolenou. V jeho nepřítomnosti zastupuje MUDr. Urbánková.

York bar v Modřicích, Husova 565, přijme barmanku. Nástup ihned. Informace v baru, každý den od 15 hodin

Společnost IFE přijímá pracovníky do výroby a do skladu IFE je německá strojírenská firma. Vyrábí dveře pro vlaky, tramvaje a metro do celého světa. Sídlí v Modřicích u Brna. Nabízí nadstandardní finanční ohodnocení od 20.000,- Kč měsíčně, bonusy a bohaté benefity. Nástup ihned. Více informací na telefonu 724 140 140 a webových stránkách www.hrdinouvife.cz. Ozvěte se a využijte svoji šanci ve společnosti IFE.

Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj firemní tým a nabízí volné pracovní pozice:

1. Operátor(ka) balení nábytkových dílců na hlavní pracovní poměr

2. Brigáda – nepravidelná výpomoc: Pomocná síla pro balení nábytku, která je vhodná pro studenty, rodiče na mateřské dovolené a aktivní důchodce
Popis práce:-Balení nábytkových dílců a kování
Požadujeme:
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- zodpovědnost a aktivní přístup
Žádost o místo možno zaslat na e-mail: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz
Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 457 686.

Základní škola Modřice hledá zaměstnance pro úklid budovy školy na Komenského ulici. Pracovní doba je sedmihodinová, a to od 13.00 do 20.00 hodin. Hrubá mzda 10.000,- Kč. Zájemci se mohou hlásit každou středu od 9.00 do 12.00 hodin v ředitelně školy v budově na Benešově ulici. Předpokládaný nástup do zaměstnání je 1.9.2016.