Pravidelné hlášení 09.10.+10.10.2023

Odstávka elektrické energie je hlášena na 13.10. od 8 do 15 hodin na ul. Pavlovského a nám. Svobody a 16.10. od 8 do 15:30 hodin na ul. Brněnská. Konkrétní čísla popisná, kterých se odstávka týká, jsou zveřejněna na webových stránkách města.

Městský nohejbalový klub Modřice pořádá pro své fanoušky autobusový zájezd na nohejbalové superfinále, které se hraje v sobotu 14. října v Praze. Bližší informace na webových stránkách klubu nebo v Městské hale Modřice.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Jsi absolvent ekonomického směru nebo dřevařské výrobní školy? Nábytek Mikulík hledá nové kolegy do administrativy, obchodu, přípravy výroby a pomocné výrobní pracovníky. Více informací na www.nabytek-mikulik.cz nebo telefonu 608 746 080. Zastavte se, pište, volejte a staňte se součástí rodinné nábytkářské firmy ve Vranovicích.

Společnost Dřevo Habrovany Vám nabízí nejlevnější štípané tvrdé i měkké palivové dřevo s dovozem až k Vám domů. Polínka o délce 25, 33 a 50 cm, v akční nabídce máme i suché dřevo k okamžitému topení. Objednávejte na telefonním čísle: 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.