Pravidelné hlášení 08.11.2021

V úterý 9.11. a pátek 12.11. budou dočipovány všechny nádoby na bio a komunální odpad, které nejsou dosud označeny kódem. V oba dny přistavte před dům neoznačené nádoby na bio i komunální odpad. V případě, že popelnici nebudete mít označenou ani po tomto objezdu, je možné si kódy od 22.11. v úřední dny (pondělí a středa) vyzvednout na radnici. Všechny nádoby na odpad, i bez čipů, budou vyváženy, neboť v současné době probíhá zkušební provoz. Bytovým domům budou nové nádoby na tříděný odpad rozvezeny začátkem měsíce listopadu. Omlouváme se za komplikace.

Pozvánka na ochutnávku Svatomartinských vín - v sobotu 13. 11. od 17 do 20 hodin se bude konat ve dvoře nám. Svobody 90 Koš martinských vín s hasičskou domácí zabijačkou

Od tohoto týdne bude v Modřicích probíhat blokové čištění. 9.11. se čistí v okruhu I., 12.11. v okruhu III. a 16.11. v okruhu II. Seznam ulic spadajících do jednotlivých okruhů je zveřejněn na webu město Modřic.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Neurologická ambulance na poliklinice v Židlochovicích oznamuje, že nově zahájila provoz ambulance dětské neurologie, která ordinuje v pátek. Objednat se lze každý pátek na tel. č. 730 415 123 nebo e-mailem: detskaneuzidlochovice@seznam.cz.

Nábytek Mikulík přijme zaměstnance na předvánoční brigádu i do hlavního pracovního poměru. Možná prohlídka provozu od 8 do 15 hod. Kontakt - p. Polášková, tel. 608 746 080.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 13.11. v 8:15 na nám. Svobody v Modřicích prodávat drůbež, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 10 Kč za kus.

TOPENÁŘSKÝ SERVIS a společenství kominíků a topenářů bude provádět revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v PÁTEK dne 19.11.2021. Objednat se můžete na tel. 608 748 989.