Pravidelné hlášení 07.12.2022

Dětský folklorní kroužek Modřice zve občany na dvanáctý ročník akce Česko zpívá koledy, která se bude dnes 7. 12. 2022 v 18 hodin na nám. Svobody v Modřicích. S sebou vezměte dobrou náladu, úsměv a něco teplého na zahřátí. Těšíme se na vás.

Senioři z PBDS srdečně zvou občany na Vánoční koncert ženského KS Gloria Brunensis dnes 7. 12. 2022 od 17 hodin v sále PBDS, Nádražní 1123, Modřice. Vstupné je dobrovolné.

Zveme občany na Prezentaci aktuálního stavu projektu VRT (vysokorychlostní železniční trať), která se uskuteční dnes 7. prosince 2022 od 17 hodin ve velké zasedací místnosti radnice na náměstí Svobody 93. Přijďte se seznámit s aktuálním stavem projektu a jeho řešením v katastru města Modřic. Projekt vám představí a případné dotazy zodpoví zástupci Správy železnic a projektanta trati.

Město Modřice srdečně zve občany na veřejné projednání návrhu rozpočtu města Modřic na rok 2023, které se uskuteční ve čtvrtek 8. 12. 2022 od 17:00 hod. ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Modřic. Návrh rozpočtu je zveřejněn na webových stránkách města.

Zveme občany na 2. řádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřic, které se bude konat dne 12.12.2022 od 18 hodin ve velké zasedací místnosti radnice nad obřadní síní.

V sobotu 3.12.2022 měl proběhnout mobilní svoz odpadu, ale bohužel z důvodu technické závady na vozidle nebyl přistaven kontejner. Za nastalou situaci se omlouváme a uděláme maximum, aby se již neopakovala. Všechny zveřejněné termíny mobilního svozu jsou platné.
Navíc proběhne náhradní termín v sobotu 10. 12. 2022 od 8:00 do 11:00 (jako náhradní termín za neuskutečněný svoz 3.12.2022). Budeme požadovat zajištění náhradního řešení v případě technické poruchy a pro každý svoz bude provedena kontrola včasného přistavení kontejnerů ze strany města. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Veřejné kluziště v areálu Městské haly Modřice se připravuje na zprovoznění. Termín zahájení provozu bude v závislosti na počasí. Informace a termín zahájení provozu bude zveřejněna na webu městské haly a také v prostorách recepce.

KOMEČNÍ HLÁŠENÍ:

Drůbežárna Prace bude v Modřicích na nám Svobody dne 8.12.2022 v 8:15 hod. prodávat: krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kožky po 15 Kč za kus.