Pravidelné hlášení 06.09.2017

Od příštího týdne bude v prvním patře radnice instalována výstava dětských obrázků na téma Nejkrásnější prázdniny. Rodiče dětí, které se chtějí do akce zapojit, prosím o přinesení výtvorů na recepci MÚ Modřice. Na zadní stranu napište jméno autora, věk a kontaktní údaj na některého z rodičů.

Městská knihovna Modřice vás srdečně zve na prodejní výstavu broží a šperků, která se uskuteční ve dnech 25. 9. až 31. 10. 2017.

66. PTO Brabrouci Modřice otevírá od září novou družinku pro předškoláky a prvňáky. První informativní schůzka se koná 7. září od 17 hodin v klubovně nad knihovnou. Více informací na www.brabrouci.cz.

Čistírna odpadních vod v Modřicích zve zájemce o prohlídku v termínech 16. 9. od 9 hodin, 18. 9. od 16 hodin, 20. 9. od 16 hodin, 22. 9. od 16 hodin a 23. 9. od 9 hodin. Termín je nutné předem rezervovat. Bližší informace na www.bvk.cz.

Nalezený svazek klíčů si majitel může vyzvednout na recepci MÚ Modřice.

V Tuřanech byl nalezen mobilní telefon. Majitel se o nálezu může informovat na tel. čísle: 605 474 436.

Pro naše město nabízí své služby kamenictví G.A.L, které přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví, restaurování, jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s kameníkem, který je ve městě a to na telefonním čísle: 777 888 332

V Kulturním centru Ořechov se v neděli 10. září od 10 do 18 hodin bude konat Výstava ovoce, zeleniny a květin spojená s Včelařskou výstavou. Ve 14 hodin bude přednáška s diskuzí Ing. Jiřího Procházky Medonosné rostliny a zahrádkářská poradna.