Pravidelné hlášení 06.03.2024

V pátek 8. 3. bude sběrný dvůr otevřen pouze do 12:00 hodin, v sobotu 9. 3. bude uzavřen a v úterý 12. 3. bude uzavřen dopoledne do 12 hodin (od 12:30 bude otevřen). Děkujeme za pochopení.

Vážení senioři, máte zájem podílet se a spolurozhodovat na záležitostech obce, které se vás přímo dotýkají? Nabízíme vám možnost spolupráce v Komisi seniorů. Jedná se o politicky i nábožensky neutrální organizaci, která bude své podněty a nápady předávat vedení města. Potřebujeme vaše znalosti a zkušenosti. Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a přijďte na první, ZCELA NEZÁVAZNOU, INFORMATIVNÍ, schůzku, a to v pátek 8. 3. 2024 v 17:00 v zasedací místnosti radnice u obřadní síně. Setkáte se s členy zdravotně-sociální komise, paní Petrou Absolonovou, paní Jarmilou Čerenskou a panem Janem Höklem a společně prodiskutujete možnosti budoucí spolupráce. Neváhejte se registrovat na emailové adrese: jarmila.cerenska@gmail.com nebo telefonním čísle 775 194 049.