Pravidelné hlášení 02.10.2019

Oznamujeme občanům, že MÚ Modřice bude od 7. do 8.10.2019 z důvodu školení zaměstnanců UZAVŘEN. Děkujeme za pochopení.

V sobotu dne 5. října odehraje Městský nohejbalový klub Modřice své druhé semifinálové utkání play-off extraligy družstev. Utkání se hraje od 16,00 hodin v hale na Vodově ulici v Brně. Soupeřem bude družstvo Karlových Varů, které naši hráči dokázali v úvodním zápase na jeho půdě porazit. K účasti v Superfinále už tak zbývá pouze jedna výhra. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

Ve středu 9. října bude Oblastní charita Rajhrad organizovat sbírku Koláč pro hospic. Koláče si budete moci opatřit u červeného auta, které bude stát v Modřicích na náměstí Svobody od 8 do 8:30 hodin. Váš dobrovolný příspěvek pomůže rajhradskému hospici k úhradě zdravotních pomůcek pro pacienty. Odměňte se za štědrost sladkým koláčem a pomozte dobré věci.

Dne 8. října si připomeneme památný den sokolstva. V noci ze 7. na 8. října 1941 byli zatýkáni představitelé sokolské organizace a o několik dní později byl Sokol rozpuštěn.