Pravidelné hlášení 01.04.2019

Město Modřice pořádá v sobotu 6. dubna od 15 hodin v hotelu Gregor DĚTSKÝ KARNEVAL na téma Superhrdinové. Vstup je zdarma.

Modřice se opět zapojí do celostátní akce Ukliďme Česko. Občané, kteří se chtějí úklidu účastnit, se mohou dostavit 6. dubna v 9 hodin před radnici na nám. Svobody nebo si mohou dohodnout jiný termín s Ing. Chybíkovou, tel. 724 767 000, e-mail: hana.chybikova@mesto-modrice.cz

Oznamujeme všem vlastníkům nemovitostí, že na ulicích Popovická, Pančochy, Bobravská, Brněnská, Evropská a K Lesu bude probíhat pasportizace hydrogeologických objektů – (tzn. zmapování stávajících vrtů a studen v jednotlivých objektech). Termín pasportizace: 4. dubna – 5. dubna 2019. Kontaktní osoba: Mgr. Musil, tel. 721 162 108, musil@geotest.cz
Tento průzkum probíhá v rámci předběžného geotechnického průzkumu stavby „D52, Jižní tangenta včetně zkapacitnění D2“, investor Ředitelství silnic a dálnic.

Základní škola Modřice přijme do pracovního poměru uklízečku. Nástup možný ihned. V případě zájmu bližší informace na telefonním čísle 538 728 201.

Firma AZP Brno, která je již 26 let na trhu, hledá elektroniky (elektroničky) do vývoje a do kompletace řídících elektronik sanitární techniky. Nabízíme- pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu, stravenky v hodnotě 90 Kč. Požadujeme- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky, zkušenosti s návrhem plošných spojů. Od 8. 4. 2019 firma sídlí na nové adrese: Rajhradice, U Sýpky 555. Bližší informace na telefonním čísle 602 51 86 85 – Ing. Tomáš Slabák, nebo na webových stránkách www.azp.cz.

Drůbežárna Prace bude ve středu 3.4. v 8:15 hodin v Modřicích na nám. Svobody prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 10 Kč za kus.