Mimořádné hlášení 31.08.+01.09.2018

Zveme občany na 17. řádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřic, které se koná v pondělí, dne 3. září 2018 v 18 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Modřice nad obřadní síní.

Zveme vás na rodinné odpoledne s kandidáty do komunálních voleb kandidujících za KDU-ČSL a nestraníky dne 2. září 2018 od 14 do 17 hodin před radnici v Modřicích. V případě nepříznivého počasí se akce koná ve velké zasedací místnosti radnice nad obřadní síní. V programu bude cimbálová muzika, soutěže pro děti i dospělé, zdravovědný koutek, soutěž o rodinu s největším počtem účastníků (registrace do 15 hodin) a je připraveno drobné občerstvení. Pivo, burčák, limonáda. Přijďte jen tak posedět. Všechny srdečně zve místostarostka Hana Chybíková.

Vážení sportovní přátelé, fotbalový klub MFK Modřice vás srdečně zve na mistrovské utkání okresního přeboru mezi místním A mužstvem MFK Modřice a TJ Sokol Střelice, které se hraje v neděli 2. 9. od 16.30 hod na travnatém hřišti v Modřicích. V sobotu 1. 9. od 16.30 sehraje své mistrovské utkání B mužstvo proti  FK Židlochovice. Přijďte povzbudit naše hráče. Děkujeme.