Mimořádné hlášení 30.01.2020

Vážení spoluobčané, dovolte nám Vás srdečně pozvat na „Dny otevřených dveří“ dokončené stavby „ Městská hala Modřice “ na ulici Benešova č. p. 274 v místě bývalé tělocvičny TJ Sokola Modřice, které se uskuteční v sobotu 1.2.2020 a v neděli 2.2.2020 vždy od 9:00 hod do 12:00 hod. Přijďte si prohlédnout výsledek několikaleté práce, který je pro město Modřice největší investicí v jeho dějinách a přinese široké veřejnosti všestranné sportovní a kulturní vyžití. Srdečně zve, vedení města.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Drůbežárna Prace bude v sobotu 1.2. v 8:15 hod. v Modřicích na nám. Svobody prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak bude vykupovat králičí kožky po 10 Kč/ks.