Mimořádné hlášení 29.06.2021

Odstávka elektřiny plánovaná na 30.06.2021 od 8 do 16 hodin se ruší. Omluváme se tímto občanům za případné komplikace. Pro bližší informace volejte nonstop linku EG.D 800 225 577.

Město Modřice vyhlašuje sbírku pro obce postižené tornádem. Požadavky na věci, které jsou aktuálně potřeba se neustále aktualizují, proto vyhlašuje město Modřice první fázi sbírky ve dnech 29.6.- 2.7. v provozních hodinách Městského úřadu a 3.7. 2021 od 8 do 12 hodin. Věci můžete nosit buď na informace, v případě nepřítomnosti předat kterémukoliv pracovníkovi úřadu, případně místostarostce. Seznam věcí: ochranné a sluneční brýle, svinovací metry, dřevěné metry, potřeby na malování (štětky, válečky, kýble na malování), páčidla, lana, vodováhy metrové a delší, kolečka, A4 papíry, diamantové kotouče 125, halogenové svítilny, baterky a baterie, čelovky, prodlužovací kabely, lampičky na propanbutan, malé plynové bomby, chladící tašky, kšiltovky pro pracanty, nealkopiva bez příchutí, opalovací krémy a repelenty, Pantenoly na spáleniny od sluníčka, Ibalgin, Voltaren na mazání, náplasti, obvazy, OSB desky a střešní latě po domluvě s p. Putnou - tel. 730 579 475. Vše v použitelném stavu, léky jen nová neporušená balení! Nic jiného nenoste, na další potřeby přijde řada později, kdy vyhlásíme další fázi sbírky. Děkujeme, že pomáháte.