Mimořádné hlášení 22. 9. - 23. 9. 2016

V prvním patře radnice probíhá výstava obrázků dětí s názvem Zvířata v Zoo. Přijďte se v otevírací době MÚ podívat na téměř 80 krásných kreseb.

Muzeum města Modřic pořádá podzimní výstavu Měšťanská domácnost před sto lety, která bude zahájena vernisáží 23. 9. a potrvá do konce měsíce října.

Svatováclavské hody se letos budou konat od 23. do 25. září. V pátek se bude od 17 hodin stavět mája na náměstí Svobody za doprovodu cimbálové muziky. V sobotu budou stárci zvát na hody a v hotelu Gregor proběhne od 20 hodin předhodová zábava. V neděli bude začínat od 9 hodin 30 minut v kostele mše a od 13:30 půjde průvod od Sokolovny. Ve 14:30 vystoupí před radnicí Dětský folklorní kroužek a ve 14:45 se bude předávat právo. Hodová zábava bude od 16:30 hodin na Sokolovně.

Brabrouci Modřice zvou všechny občany na výstavu o činnosti a historii oddílu, která se bude konat v neděli 25. 9. 2016 od 13,30 hodin v klubovně nad knihovnou. Připraveny budou ukázky z činnosti oddílu a hry pro děti. Podrobnější informace naleznete na www.brabrouci.cz.

Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj firemní tým a nabízí volné pracovní pozice:

1. Operátor(ka) balení nábytkových dílců
  2. Operátor přípravy výroby nábytku
  3. Operátor skladu nábytku
  4. Truhlář pro výrobu nábytku

Žádost o místo možno zaslat na e-mail: personalni@nabytek-mikulik.cz Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 746 080.

Společnost IFE přijímá pracovníky do výroby a do skladu
IFE je německá strojírenská firma. Vyrábí dveře pro vlaky, tramvaje a metro
do celého světa. Sídlí v Modřicích u Brna. Nabízí nadstandardní finanční ohodnocení od 20 000 korun měsíčně, bonusy a bohaté benefity. Nástup ihned. Více informací na telefonu 724 140 140 a webových stránkách www.hrdinouvife.cz. Ozvěte se a využijte svoji šanci ve společnosti IFE.