Mimořádné hlášení 13.03.2020

PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ: V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem se ruší úřední hodiny MěÚ Modřice do odvolání. V případě naléhavých záležitostí kontaktujte městský úřad e-mailem nebo telefonicky na čísle 537 001 011. Osobní návštěvy MěÚ budou v opodstatněných případech možné pouze po předchozí telefonické dohodě s konkrétním pracovníkem úřadu. Platby místních poplatků provádějte prosím bezhotovostním převodem na účet města č. 19-2051183379/0800, variabilní symbol ověřte u pracovníka pokladny. Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Městská knihovna a víceúčelová sportovní hala jsou do odvolání uzavřeny. Pasivní bytový dům pro seniory nedoporučuje návštěvy.

Římskokatolická farnost Modřice oznamuje, že se až do odvolání ruší všechny veřejné bohoslužby. Bližší informace jsou na www.farnost-modrice.cz pod odkazem „aktuální pořad bohoslužeb“.

Brněnské vodárny a kanalizace přerušují provoz kontaktních center do odvolání.