Mimořádné hlášení 06.09.2022

Od 5. 9. 2022 jsou v provozu dva nové tenisové kurty s umělým povrchem a také fotbalové hřiště s umělým povrchem v lokalitě vedle penzionu FINO. Fotbalovou plochu mohou užívat modřičtí občané bezplatně v těchto termínech: středa a čtvrtek v době od 16 do 18 hodin, sobota v době od 10 do 12 hodin, neděle v době od 15 do 19 hodin. Mimo výše popsané termíny je možno si hřiště zarezervovat každý den v době od 8 do 21 hodin formou placeného pronájmu pomocí rezervačního systému Městské haly Modřice.
Tenisové kurty jsou k dispozici formou placeného pronájmu každý den v době od 8 do 21 hodin. Zájemci si je mohou rezervovat také pomocí rezervačního systému Městské haly Modřice. Vstup a užívání obou nových herních ploch probíhá prostřednictvím recepce Městské haly Modřice. Zde jsou uživateli zapůjčeny klíče. Další informace o možnosti jejich využití získáte na recepci Městské haly Modřice nebo na jejích webových stránkách.