Mimořádné hlášení 02.04.2019

Město Modřice pořádá v sobotu 6. dubna od 15 hodin v hotelu Gregor DĚTSKÝ KARNEVAL na téma Superhrdinové. Vstup je zdarma.

Město Modřice se opět zapojí do celostátní akce Ukliďme Česko. Občané, kteří se chtějí úklidu účastnit, se mohou dostavit 6. dubna v 9 hodin před radnici na nám. Svobody nebo si mohou dohodnout jiný termín s Ing. Chybíkovou, tel. 724 767 000, e-mail: hana.chybikova@mesto-modrice.cz

Tradiční velikonoční jarmark v Pasivním bytovém domě, Nádražní 1123 v Modřicích proběhne ve čtvrtek 4. dubna od 13 do 18 hodin. Senioři zvou všechny občany k příjemné zábavě při vítání jara.

Základní škola Modřice přijme do pracovního poměru uklízečku. Nástup možný ihned. V případě zájmu bližší informace na telefonním čísle 538 728 201.

Firma AZP Brno, hledá elektroniky (elektroničky) do vývoje a do kompletace řídících elektronik sanitární techniky. Nabízíme- pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu, stravenky v hodnotě 90 Kč. Požadujeme- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky, zkušenosti s návrhem plošných spojů. Od 8. 4. 2019 firma sídlí na nové adrese: Rajhradice, U Sýpky 555. Bližší informace na telefonním čísle 602 51 86 85 – Ing. Tomáš Slabák, nebo na webových stránkách www.azp.cz.