Mimořádné hlášení 01.07.2021

V termínu 7. - 9. 7. bude Městský úřad Modřice UZAVŘEN z důvodu čerpání řádné dovolené. Děkujeme za pochopení.

Město Modřice vyhlásilo sbírku pro obce postižené tornádem. Požadavky na věci, které jsou potřeba se neustále aktualizuje, proto vyhlašuje město Modřice první fázi sbírky ve dnech 29.6.- 2.7. v provozních hodinách úřadu a 3.7. 2021 od 8 do 12 hodin. Věci můžete nosit buď na informace, v případě nepřítomnosti předat kterémukoliv pracovníkovi úřadu. Seznam věcí: sluneční brýle, metry, potřeby na malování, hrábě, kolečka, lana, páčidla, vodováhy minimálně metrové, kolečka, hliníkové žebříky, diamantové (125mm) a brusné kotouče (115mm), halogenová svítidla, baterie, čelovky, prodlužovací kabely, lampičky na propanbutan, malé plynové bomby, chladící tašky, kšiltovky pro pracanty, nealkopiva bez příchutě, energetické nápoje, ledové kávy, opalovací krémy a repelenty, Pantenoly na spáleniny od sluníčka, Ibalgin a Voltaren na mazání, náplasti, oční kapky, A4 papíry, párty stany, OSB desky a střešní latě po domluvě s p. Putnou - tel. 730 579 475. Vše v použitelném stavu, léky jen nová neporušená balení! Nic jiného nenoste. Pro aktuální informace o potřebných věcech sledujte FB Kulturního domu Hodonín. Děkujeme, že pomáháte.

Kontejnery na bioodpad u fotbalového hřiště budou vzhledem ke státním svátkům přistaveny až ve středu 7.7. 2021 a odvezeny ve čtvrtek 8.7.2021.

Dnes byla na ulici Benešové nalezena dámská bunda. K vyzvednutí je na MÚ Modřice. Informace: 774 007 710

Zdarma daruji koťata, narodilo se nám jich 9. Bydlíme v Přízřenicích. Zájemci mohou volat na tel. číslo 775 570 691