hlášení místního rozhlasu 9.5.2012

Město Modřice zve všechny občany na jedinečné vystoupení Jiřiny Bohdalové, které se koná ve středu 16.5.2012 od 19:30 v sále hotelu Gregor. Prodej vstupenek je u asistentky starosty Bc. Kateřiny Brbacové.

V Modřicích u sokolovny jsou umístěny pouťové atrakce. Zdrží se do neděle 13.5.2012. Otevřeno mají ve všední dny od 16:00 hodin a v sobotu a v neděli od 15:00 hodin.

Penzion Fino - club pro Vás nově připravil na každou sobotu a neděli "Vitální víkendové menu". Přijďte vyzkoušet nové trendy ve stravování! Na Vaši návštěvu se těší již tuto sobotu personál Fino clubu.

Agro Brno - Tuřany Vás zve na každou sobotu i neděli v květnu do areálu Brněnských Ivanovic, kde pro Vás budou otevřeny prodejna květin a ovocná a okrasná školka. Rádi Vám nabídneme široký sortiment zboží z naší tuzemské produkce za skvělé ceny. Ke každému nákupu dostanete dárek. Tuřanské květiny do každé rodiny.