VV - zveřejnění návrhu opatření obecné povahy, kterým se stanoví územní opatření o stavební uzávěře

Návrh opatření obecné povahy

Oznamujeme občanům, že na úřední desce města byl zveřejněn návrh opatření obecné povahy, kterým se stanoví územní opatření o stavební uzávěře na území katastru města Modřic. Stavební uzávěra se vyhlašuje na všechny pozemky v plochách s funkčním využitím pro plochy smíšené obytné a smíšené centrální, vymezené platným Územním plánem Modřice, stabilizované plochy rekreačních zahrádek v tzv. "želešických" zahrádkách a další vybrané plochy. Tímto územním opatřením se neomezují ani nezakazují udržovací práce. K tomuto návrhu mohou být uplatněny námitky a připomínky v souladu s příslušnými ustanoveními správního řádu.