Ukliďme Česko 2021

Tak jako loni jsem akci Ukliďme Česko z důvodu pandemie neorganizovala, a to i proto, že jednotlivců se pravidelně zúčastňovalo velmi málo. Aktivní byly hlavně spolky a organizace. Letošního ročníku se ujali Brabrouci, za což jim velmi děkuji.

Pokud by se našli jednotlivci či rodiny, které by přece jen chtěli úklidem našemu životnímu prostředí pomoci a nezapojili se do akce Brabrouků, můžou tak učinit do konce května. Na informacích MÚ budou v úřední dny k dispozici pytle a rukavice (v omezené míře). Zavázané naplněné pytle, prosím, odkládat na sběrném dvoře na ul. Tyršova, mimo pracovní dobu u vjezdové brány. Pokud byste našli objemný odpad, prosím o zakreslení do mapy a poslání na hana.chybikova@mesto-modrice.cz, nebo SMS na 724 767 000. Zajistíme úklid.

Všem, kteří se zúčastní mnohokrát děkuji.

Ing. Hana Chybíková, místostarostka města