Jste zde

Informace IDS JMK

Sluníčko pořádně pálí a tak je ideální doba čas trávit u vody. Ale pokud musíte do práce nebo k té vodě teprve jedete (samozřejmě s IDS JMK) je určitě dobré vědět, co se v dopravě mění.

Tento víkend a příští týden Vás ale naštěstí moc změn nečeká a když, tak drobnější. Přece jen se jich pár urodilo: Od pondělí do pátku vždy dopoledne počítejte s výlukou vlaků S81 na Znojemsku mezi Grešlovým Mýtem a Moravskými Budějovicemi. Od pátku 12. 8. začne další etapa výluky na lince S91 mezi Strážnicí a Hodonínem.  Od pondělka do neděle nezajedou autobusy do zastávky Mor. Nová Ves, žel. st. Od pondělka do konce září dojde k drobným změnám na linkách 441 a 442 na Moravskokrumlovsku. A něco i pro Brno - o srpnových víkendech tramvaj 1 bude ukončena na Mendlově náměstí a nepojede do Pisárek a dále cestující z Řečkovic a Ořešína autobusy 42 a 70 pojedou od 10. do 20. srpna ke královopolskému nádraží přes Hudcovu. Další změny jsou v příloze.

A kam na výlet? Dnes přinášíme dva tipy - pro cyklisty cyklobusy po okolí Vranovské přehrady a pro pěší na Tišnovsko údolím Bobrůvky a Loučky do Předklášteří.

Přejeme krásný srpen!

___________________

NA VÝLET S POSEIDONEM

Koupaliště, louky, lesy
ještě teplo užijme si.
Chladná rána, dny jsou kratší
zato hrozny - pořád sladší.

Skrýt se doma - to je škoda
malý výlet radost dodá.
S kolem, dětmi, pejskem, sami
můžete jet v klidu s námi.
Koupit lístek v tom všem shonu
můžem snadno v POSEIDONU.

V aplikaci POSEIDON koupíte snadno nejen levnější jednorázové jízdenky, ale třeba také jednodenní rodinné / turistické jízdenky...
___________________

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Infomail je uložený i na odkazu: Infomail IDS JMK 30/2022.

KORDIS JMK, a.s.
koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj