Pravidelné hlášení 4.9.2013

Město Modřice zve všechny občany na 13. řádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřice, konané v pondělí 9.9.2013 v 18 hod. ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Modřice na náměstí Svobody 93. Program zasedání je zveřejněn na vývěsních tabulích a na stránkách města.

Dětský folklorní kroužek města Modřice nabízí i v tomto novém školním roce zdarma nácvik zpěvu a lidového tance pro děti od 3 let a školáky nižších tříd. Rodiče s dětmi, které se již práce kroužku zúčastňovali i nové zájemce o volnočasové aktivity dětí v duchu lidových tradic zveme na úvodní zkoušku, která se koná tento čtvrtek 5. září od 17 do 18 hodin v zasedacím sále na radnici.

Vážení spoluobčané, všechny Vás srdečně zveme na výstavu I mezi námi žijí hrdinové, která se bude konat v prostorách základní školy na ulici Benešova a  na které se podíleli žáci naší Základní školy. Od pátku bude výstava k shlédnutí v prostorách Obecního úřadu v Modřicích.

Kometa Brno zve občany města Modřice v rámci prestižní evropské soutěže European Trophy na zápas HC Komety Brno proti HC Škoda Plzeň, konaný v pátek 6.9.2013 v 18:00 v KAJOT ARÉNĚ. Vstupenky si můžete vyzvednout u slečny Zbořilové v prvním patře ve dveřích č. 13.

Dne 1.9. se zaběhla černá čivava s bílým znakem. Jakékoliv informace o psovi nebo o jeho pohybu volejte na tel. číslo: 734 186 574 nebo na recepci Městského úřadu Modřice na tel. čísle 736 160 062 nebo na městskou policii tel. číslo 602 555 193.

Vážení občané,
hrad a zámek Dolní Kounice vás tuto sobotu 7.9. srdečně zve na poslední letošní dětský den v rámci HRADNÍCH RADOVÁNEK, které budou probíhat od 11,00 hodin po celý den. Připravena jsou pro děti zábavná stanoviště a hry, malování na obličej, kreativní dílničky, interaktivní divadelní představení, bubenická show, rytířský turnaj na koních a za dětmi přijde i bílá paní  a při pěkném počasí budou i vodní atrakce.  Čeká Vás skvělá zábava a dobré občerstvení po celý den. Pamatujte tuto sobotu na hradě v Dolních Kounicích jste vítání na akci pro celou rodinu! A večer od 20,00 hodin diskotéka!!!
Více na www.zamekkounice.cz

Drůbežárna Prace bude v sobotu 7.9.  v 8:30 hod. u o.ú. prodávat :
kuřice všech barev, stáří 19 - 22 týdnů, cena 165 - 170 Kč/ks,
roční slepice, cena 80 Kč/ks,
káčata brojlerová, stáří 2-5 týdnů, 45-85 Kč/ks,
husokačeny, stáří 1-5 týdnů, cena 65-90 Kč/ks,
krůty, stáří 6-13 týdnů, cena 180-300 Kč/ks,
brojlerová kuřata, stáří 2-4 týdnů, cena 30-45 Kč/ks,
jateční kachny, váha 3,5-4 kg , cena 180 Kč/ks,
chovné kohouty
krmivo pro drůbež a králíky
dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 20 Kč za kůži.

E.ON Česká republika, s.r.o. oznamuje občanům, že se do 12.9.2013 budou v naší obci provádět odečty elektroměrů všech společností k ročnímu vyúčtování. Žádáme občany, aby umožnili přístup k elektroměrům domácností, staveb, chat a zahrad. Za maximální vstřícnost předem děkujeme všem občanům.

Srdečně Vás zveme na náborovou párty taneční skupiny X - TRIM Modřice, která se uskuteční 7.9.2013 v 15:30h na fotbalovém hřišti v Modřicích

Rodina Frantova děkuje za účast a květinové dary na posledním rozloučení s panem Jaroslavem Frantou.