Pravidelné hlášení 30.05.2022

Od 1. 6. do 12. 6. 2022 bude Správa a údržba silnic JMK provádět opravu části komunikace ul. Brněnská. Objízdné trasy jsou označeny přechodným dopravním značením. Kontaktní osobou je p. Čuma: te. 603 355 080 nebo p. Miloš Soukup: tel. 606 741 190.

Dne 04.06.2022 se koná v areálu Pod Kaštany od 13 hodin Den dětí plný her a soutěží. Večer od 21 hodin začne promítat letní kino film Deníček moderního fotra.

Setkání dětských folklorních souborů u příležitosti 11 let od založení Dětského folklorního kroužku Modřice se koná 4. 6. 2022 od 14 hodin u Městské haly Modřice.

V květnu a červnu bude v Modřicích probíhat blokové čištění v termínech 31.05. okruh 1, 03.06. okruh 3 a 07.06. okruh 2. Seznam ulic spadajících do jednotlivých okruhů je zveřejněn na webových stránkách a FB města Modřic.

Modřická chasa zve všechny mladé na INFORMAČNÍ SCHŮZKU SVATOVÁCLAVSKÝCH HODŮ 2022, a to 3.června v 17:00 hodin v restauraci U Trávníčka. Pro případné změny sledujte naše sociální sítě: Facebookové stránky: MODRICKACHASA, Instagram: MODRICKA_CHASA. Těšíme se na nové tváře za všechny stárky, hlavní pár Nikola Komínková a Dominik Řehoř.

Základní škola Modřice přijme uklízečku na zástup za nemoc, bližší informace na tel. čísle 538 728 201.

Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace přijme uklízečku na plný úvazek. Nástup od 1.9.2022. Bližší informace získáte na tel. č. 547 222 475 nebo pište na e-mailovou adresu ekonom@skolazelesice.cz

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Nábytek Mikulík nabízí volná pracovní místa: asistent marketingu, asistent obchodu, skladník. Více informací na www.nabytek-mikulik.cz. Pište, volejte, zastavte se a staňte se součástí rodinné nábytkářské firmy ve Vranovicích.

Exotická zahrada Přibice Vás zve na návštěvu do překrásných prostor okrasné zahrady plné desítek druhů i obrovských palem, staletých olivovníků, plodících fíkovníků, juk, cykasů, strelicíí, všech barev oleandrů, banánovníků, kaktusů, stromových kapradin, kiwi, granátových jablek a spousty dalších exotických rostlin, kde si můžete rostliny rovněž zakoupit za výhodné ceny. Dominantou zahrady je třeba 300 let starý olivovník nebo šestimetrové palmy. Najdete nás také na facebooku Exotická zahrada Přibice, kde máme mnoho fotografií. Otevřeno je ve všední dny 10-17 a v sobotu 9-13. Těšíme se na Vaši návštěvu na adrese Přibice 500.