Pravidelné hlášení 3. 8. 2016

Informace o blokovém čištění ve městě Modřice. Dne 9. srpna bude probíhat blokové čištění v lokalitě Bobrava a od 10 - 12. srpna ve městě Modřice. Prosíme občany o dodržování dopravního značení pro zajištění řádného úklidu.

Základní škola Modřice hledá zaměstnance pro úklid budovy školy na Komenského ulici. Pracovní doba je sedmihodinová, a to od 13.00 do 20.00 hodin. Zájemci se mohou hlásit každou středu od 9.00 do 12.00 hodin v ředitelně školy v budově na Benešově ulici. Předpokládaný nástup do zaměstnání je 1.9.2016.

Město Modřice jako partnerské město HC Komety nabízí občanům lístky na přípravná utkání a to ve čtvrtek 11. 8. 2016 v 18 hodin s AMUR CHABORSOVSK. Vstupenky je možné objednat na telefonním čísle 537 001 011 u paní Hoškové. Vstupenky je nutno objednat do úterý 9.  srpna do 12hodin.

Od 8.8. do 27.8.2016 čerpá MUDr. Kousalík dovolenou. V jeho nepřítomnosti zastupuje MUDr. Urbánková.

Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj firemní tým a nabízí volné pracovní pozice:

1. Operátor(ka) balení nábytkových dílců na hlavní pracovní poměr

2. Brigáda – nepravidelná výpomoc: Pomocná síla pro balení nábytku, která je vhodná pro studenty, rodiče na mateřské dovolené a aktivní důchodce
Popis práce:-Balení nábytkových dílců a kování
Požadujeme:
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- zodpovědnost a aktivní přístup
Žádost o místo možno zaslat na e-mail: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz
Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 457 686.

Kovovýroba Kirš Měnín hledá zámečníka, svářeče či pracovníka na pomocné práce v provozu kovovýroby s nástupem ihned.  Bližší informace na telefonním čísle 606754633 Kirš David nebo osobně v Kovovýrobě, Měnín 480 (ulice Krakov - za kostelem)