Pravidelné hlášení 29.10.2014

Dnes 29. 10. 2014 pořádá město Modřice ve spolupráci s hotelem Gregor VEČER ROZSVÍCENÝCH LAMPIČEK
Sejdeme se u Sokolovny v 18.00 hodin. Po rozsvícení lampionků půjdeme ulicí Benešova, Komenského, Husova, Poděbradova na náměstí Svobody, kde na děti bude čekat sladká odměna, teplý čaj a ohňostroj.

Město Modřice zve občany na 1. ustavující zasedání Zastupitelstva města Modřice, které se bude konat ve čtvrtek dne 6. listopadu 2014 od 16 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Modřice, nám. Svobody 93.

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitosti na odstranění nebo ořez dřevin ohrožující bezpečný  a spolehlivý provoz elektrického zařízení. Odstranění a ořez dřevin proveďte v termínu do konce tohoto roku.  Práce při kterých by mohl být ohrožena bezpečnost osob, technický stav vedení či jeho provoz může být prováděna pouze se souhlasem společnost E.ON Česká republika. Bližší informace na tel. čísle 724 325 905. Pro kácení dřevin, kde to legislativa vyžaduje je nutností zajistit písemné povolení městského úřadu Modřice.

Modřičtí stárci vás zvou na Kácení máje, které proběhne 31. 10. 2014.
Začátek kácení hlavní máje na náměstí Svobody je v 16:30 a kácení máje na Sokolovně v 17 hodin.
Večerní zábava se koná v hotelu Gregor od 20.00 hodin. Vstupné je 80,- Kč. K tanci a poslechu vám zahraje kapela Dreams.
Přijďte se mezi nás příjemně pobavit.

Firma Urbania s provozovnou v Ořechově u Brna hledá do výroby vyučeného zámečníka s praxí.
Podmínkou přijetí je svářečský průkaz, znalost sváření CO2 a zkušenosti v oboru. V případě zájmu volejte prosím na pevnou linku: 547 217 955 nebo mobilní číslo: 604 275 504.