Pravidelné hlášení 27.06.2018

Z důvodu čerpání dovolené zaměstnanců MÚ bude radnice od 2. do 4. července 2018 uzavřena.

Ordinace MUDr. Urbánkové bude o prázdninách uzavřena od 29.6. do 20.7. Zastupovat bude MUDr. Kousalík.

Firma INTEGRA s.r.o. sídlící na adrese Za Humny 1089 v Modřicích nabízí vedení účetnictví fyzických a právnických osob vč. poradenství. Pro více informací volejte na tel. číslo: 728 965182.

Prosíme nálezce želvy, aby se ozval majiteli na tel. č. : 602 488 489.

Firma Moravia Tech,a.s přijme pracovníka na pozici řidič, strojník. Požadujeme řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz řidiče, manuální zručnost, strojnický průkaz výhodou. Nabízíme zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké benefity. Kontakt: eva.fialova@moraviatech.cz nebo telefon 545 219 087.

Stavební společnost v Horních Heršpicích přijme paní na úklid kanceláří. Pracovní doba je na 6 hodin dopoledne dle domluvy. Zájemci mohou kontaktovat paní Packovou na tel. čísle: 776 680 663.

Chodíte rádi nakupovat do PEPCO a líbí se vám naše prodejny? Tak hledáme právě vás! Pokud byste chtěli trávit více času v příjemném prostředí, přátelském týmu a máte zájem o pozici prodavač-pokladník v Brně, zašlete nám svůj životopis na prace@pepco.cz. Těšíme se na vás! Vaše PEPCO.