Pravidelné hlášení - 25.3.2013

Oznamujeme občanům, že vzhledem k povětrnostní situaci se ruší úklid chodníků a komunikací, náhradní termín bude oznámen

Město Modřice zve všechny příznivce hudebních zážitků na 60. komorní koncert, "SETKÁNÍ PŘI SWINGU"  na kterém po roce opět dojde k mimořádnému setkání jazzových profesionálů v triu Milana Kašuby s mladými muzikanty ze třídy Pavla Rosendorfa na místní Základní umělecké škole. V sólových i skupinových partech hrají Vendula Šromová a Eliška Maršálkována klarinety, Hana Chybíková, Jonáš Dyba a David Hlavoň na saxofony. Koncert se koná v sále na radnici ve středu 27. března v 19 hod., vstupné je dobrovolné.

Benediktinské opatství Rajhrad a Nadace ORA ET LABORA pořádají v benediktinském klášteře Velikonoční koncert, který se koná v neděli 7.4.2013 v 17 hod.

Dnes se na ulici Poděbradova 578 našel mobilní telefon, můžete si jej vyzvednout na sekretariátu města Modřice, dveře č. 13.