Jste zde

Pravidelné hlášení 13.06.2018

Z důvodu čerpání dovolené zaměstnanců MÚ bude radnice od 2. do 4. července 2018 uzavřena.

Každoroční středověká bitva je letos rozšířena o část Království řemesel. Proběhne příští týden v sobotu, 23. června od 13 hodin, v přírodním areálu Pod Kaštany. Bude se jí účastnit okolo 150 šermířů. Celý den hraje kapela Metanoon.

Upozorňujeme rodiče dětí, kteří byli na vítání občánků, že si mohou vyzvednout fotografie na matrice MÚ v úřední dny. 

Kolektiv mladých modřických stárků Vás všechny zve na první informační schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 14.6. v 18:00 hodin v klubovně nad městskou knihovnou. Těšíme se na Vás.

Srdečně zveme na veřejnou besedu týkající se obnovy modřického kroje dnes 13. 6. do velké zasedací místnosti na radnici města Modřice od 18 hodin.

V pátek 1.6. bylo nalezeno koťátko. Toulalo se v ulici Za Humny. Majitel může kontaktovat nálezce na tel. čísle: 603 87 97 74

Pro centrálu v Modřicích hledá firma Murexin účetní. Požadavky: SŠ vzdělání a maturitou, znalost podvojného účetnictví, uživatelská znalost práce s programem Office, řidičské oprávnění sk. B. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Bližší informace ve firmě Murexin, Brněnská 679, Modřice nebo na stránkách www.murexin.cz. Tel. kontakt: 548 426 723 nebo e-mail: nohelova@murexin.cz  

Česká pošta, s.p. hledá na hlavní pracovní poměr, popř. i  na dohodu, listovní doručovatelku pro oblast Modřice nebo Želešice. Vice informací na poště nebo na telefonním čísle u paní vedoucí listovní dodejny, tel: 739 684 442.

66. PTO Brabrouci Modřice zve všechny děti i dospělé na oslavu 20. výročí založení oddílu. Brabrouci pro vás chystají hru po Modřicích, prostřednictvím které se seznámíte s činností oddílu a zkusíte si mnoho zajímavých aktivit, které členové Brabrouků zažívají v průběhu celého roku. Přijďte slavit s Brabrouky v sobotu 16. června od 13:30 na faru.