Pravidelné hlášení 11.09.2017

Od dnešního dne je v prvním patře radnice instalována výstava dětských obrázků na téma Nejkrásnější prázdniny. Všichni jsou srdečně zváni ke zhlédnutí šesti desítek nádherných dětských prací.

Městská knihovna Modřice vás srdečně zve na prodejní výstavu broží a šperků, která se uskuteční ve dnech 25. 9. až 31. 10. 2017.

Čistírna odpadních vod v Modřicích zve zájemce o prohlídku v termínech 16. 9. od 9 hodin, 18. 9. od 16 hodin, 20. 9. od 16 hodin, 22. 9. od 16 hodin a 23. 9. od 9 hodin. Termín je nutné předem rezervovat. Bližší informace na www.bvk.cz.

Nalezený svazek klíčů si majitel může vyzvednout na recepci MÚ Modřice.

V Tuřanech byl nalezen mobilní telefon. Majitel se o nálezu může informovat na tel. čísle: 605 474 436.

Pro naše město nabízí své služby kamenictví G.A.L, které přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví, restaurování, jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s kameníkem, který je ve městě a to na telefonním čísle: 777 888 332

Drůbežárna Prace bude ve středu 13. 9. na nám. Svobody v 8:15 hodin prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice po 80 Kč/ks, brojlerová káčata, kuřata a krůty, jatečné kachny o váze 3-3,5 kg po 190 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 5 Kč/ks.

Společnost CARGO- Hortim, se sídlem v Brně, na Kšírové ulici v Horních Heršpicích, nabízí volná pracovní místa na pozici OBSLUHA KAMIONOVÉ MYCÍ LINKY. Cargo Hortim se řadí mezi perspektivní a stabilní přepravce a zaměstnavatele, která působí na českém trhu již 21 let. Pracovní doba: ranní směna od 7:30 a odpolední směna od 13hodin. Směny se střídají po týdnu od pondělí do pátku. Cargo- Hortim nabízí: zázemí stabilní společnosti, jistotu práce a výdělku, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost stravování a příjemný pracovní kolektiv. V případě zájmu volejte 543 522 147.