Pravidelné hlášení - 10.4.2013

V Modřicích proběhne blokové čištění komunikací a to ve dnech 19.4. a 24.4.2013. Žádáme občany, aby v tyto dny uvolnili komunikace a parkoviště podle přechodného dopravního značení, tak aby bylo možno provést úklid komplexně a kvalitně. V opačném případě budeme nuceni přistoupit k odtahování vozidel.

V úterý 16.4 a ve středu 17.4 proběhne v ulicích města Modřice jarní úklid chodníků

Město Modřice a Kulturně školská komise zvou Vás a Vaše děti na dětský karneval do hotelu Gregor v sobotu 13.4.2013 v 15 hodin

„Mladí křesťanští demokraté si dovolují pozvat mládež, rodiny s dětmi a vůbec všechny lidi dobré vůle do Brna na desátý pochod „Odvahu k život“, který se uskuteční ve středu 24. dubna od 17 hod. Průvod vychází z rohu ulic Bašty a Masarykova (naproti Hlavnímu nádraží).
Cílem pochodu je nabídnutí informací o možnostech řešení nečekaného těhotenství a poukázání na to, že jsou zde lidé přesvědčeni o možnosti lepší cesty, než je umělý potrat. Akce je vedena v pozitivním duchu, kolemjdoucím jsou rozdávány letáky poraden pro ženy v tísni. Více informací na prolife.cz.“

Zítra 11.4 od 11:00 – 12:00 bude v Modřicích firma Kamenictví František a synové, zabývající se tesáním písma jeho zlacením a stříbřením, prodejem a montáží hrobových doplňků, výrobou a montáží pomníků, řezáním a broušením kamene, výstavbou parapetů, schodů a zákrytové desky. Objednávky budou přijímat na modřickém hřbitově nebo na telefonním čísle 607 146 513.

Firma Adosa a.s. zahájila prodej letošních modelů skútrů, motocyklů a čtyřkolek za mimořádně příznivé ceny. Jako novinku letošního roku nabízíme oblíbený skútr Honda PCX 125. Více na www.adosa.cz nebo na telefonu 737 424 120,
Těšíme se na Vaši návštěvu