Pravidelné hlášení 10.02.2021

Vážení občané, od 8. února je možno si rezervovat nové volné termíny pro využití kluziště pro veřejné bruslení. Detailní informace o provozu kluziště a možnostech jeho pronájmu získáte na webových stránkách Městské haly Modřice www.mestskahala-modrice.cz

Kniha Modřice dějiny města je v prodeji na recepci MěÚ Modřice za cenu 600,- Kč.

Mateřská škola Modřice hledá ekonoma na částečný pracovní úvazek. Požadujeme úplné střední vzdělání s maturitou v oblasti účetnictví. Uchazeč by se měl orientovat ve mzdové agendě a účetnictví příspěvkových organizací. Zájemci mohou kontaktovat ředitelku Mateřské školy na čísle 736 537 247 nebo prostřednictvím e-mailu: reditelna@msmodrice.cz

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Zahradnická firma Hortis, se sídlem v Židlochovicích přijme do svého týmu šikovné, manuálně zručné pracovníky na pozici zahradník/zahradnice. Nástup možný od 1.března 2021. Více informací na www.hortis.net. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu hortis@hortis.net.

Topenářský servis a společenství kominíků a topenářů bude provádět v pondělí 15.2.2021 v Modřicích revize kotlů na tuhá paliva, revize a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemci se mohou objednat telefonicky na tel. 608 748 989.