Pravidelné hlášení 03.03.2021

Veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřic, které se bude konat dne 8.3.2021 v 18 hodin se přesouvá z Městského úřadu do Městské haly Modřice, Benešova 274. Vstup do haly pouze s respirátorem FFP2.

Od 1. do 9. 3. 2021 bude probíhat v Modřicích odečet plynu bez návštěvy domácností. Prosíme občany, aby stav plynoměru zapsali a umístili na viditelné místo na domě. Děkujeme

Městský úřad Modřice je z důvodu karanténních opatření do odvolání UZAVŘEN. V případě potřeby kontaktujte telefonicky příslušného úředníka. Děkujeme za pochopení.

Na základě Usnesení Vlády ČR ze dne 26.2. jsou s účinností ode dne 1.3. až do odvolání všechna dětská hřiště uzavřena.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Společnost Dřevo Habrovany nabízí v jarní slevové akci k prodeji štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké dřevo v délce polínek 25, 33 a 50 cm. Doprava zajištěna až k Vám domů. Kontakt a objednávky na telefonním čísle: 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.