Pravidelné hlášení

Muzeum města Modřice a Muzejní spolek Modřice Vás zvou na výstavu Modřicko v době Velké Moravy vždy v sobotu, neděli, pondělí a úterý od 10-17 hodin, vstup volný od 21. září do 22. října 2013 ve výstavní síni na ulici Komenského 397, Modřice.

Základní umělecká škola Ořechov-pobočka Modřice pořádá výstavu prací žáků výtvarného oboru na radnici města Modřice v 1. Patře od 26.9.2013-8.11.2013, volný vstup v úředních hodinách radnice.

E.ON oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 8.10.2013 od 8-15 hodin. Vypnutá oblast: Modřice odběrná místa domy, chaty a zahrady od TS 9046 Brněnská po konec směr Popovice.

66. pionýrský tábornický oddíl Brabrouci Modřice Vás zve na oslavu 15. výročí založení. Akce se koná 12. října od dvou hodin v areálu Pod kaštany. Přijďte se podívat na fotky z akcí, kroniky a projít si stezku oddílovými družinkami. Dále vás čeká například skákací hrad a občerstvení.

Na ulici Komenského 600, ze zadní strany budovy, je nově otevřený obchod se zdravou výživou. Nabízíme farmářské produkty jako: mléko, zákys a máslo. Denně čerstvé pečivo, biopotraviny, bylinné čaje, medy a bezlepkové potraviny. Otevírací doba od pondělí do pátku od 6:30 do 11:00 a odpoledne od 13:00 do 18:00 hodin. Každou sobotu od 8 do 11 hodin. Budeme se těšit na Vaší návštěvu.

Zahradnické centrum Brabec v Modřicích Vás zve 12. a 13. října na dýňové slavnosti, na kterých čeká naše nejmenší i větší návštěvníky vyřezávání dýní, soutěže pro hravé, dýňový fotokoutek, malování na obličej i malování pro nejmenší, soutěž o nejhezčí vyřezanou dýni se sladkou odměnou pro vítěze, kterou je dort ve tvaru dýně, i další překvapení. Těší se na Vás Zahradnické centrum Brabec i balónkový klaun ve dnech 12. a 13. října, tuto sobotu a neděli.

V Modřicích se našel svazek dvou klíčů, vyzvednout si je můžete u asistentky starosty v 1. patře ve dveřích č. 13.